06.01.09

........ISRAIL KANA DOYMUYOOR

Siyonist katil israil tarihde olduğu gibi yine Filistine zulmediyor bu zulme dur demek için siyonist güçlerin ürünlerini hiç bi şekilde kullanmayalım evlerimize sokmayalım. Arkadaşlarımızı, komşularımızı, akrabalarımızı, bu konuda uyaralım onlarıda aydınlatalım.
Ürünleri kullanmamızla beraber israilin yaptığı saldırıları katlettikleri insanları çocukları kadınları desteklemiş olacağımızı unutmayalım.
Bu Katliama ortak olmamalıyız,bu saldırılara cevapsız kalmamalıyız.


Çünkü:"Kesinlikle, inananlar ancak kardeştirler."


Hucurat suresi 10.ayet
"Müslüman, müslümanın kardeşidir, ona zulüm edemez, onu yalnız bırakamaz, onun başına bir kötülük gelmesine göz yumamaz." Hadis -i ŞerifMü'minin mü'mine bağlılığı, parçaları birbirini tutan binâ gibidir.
Hadis-i ŞerifYıllardır müslümanlara açık açık kan kusturan kibirlenen amerika ve israil'in mallarını almaya mecbur muyuz?Mallarının alınmasında kullanılan her kuruş sonunda Filistin, Irak vs. deki kardeşlerimiz ve çocuklarımızın kalplerine sıkılan bir kurşuna dönüşmekte olduğunu yoksa bilmiyor muyuz?Artık daha fazla bacılarımızın namusuna göz dikilmesini, alimlerimizin öldürülmesini, bebeklerimizin bombalanmasını, peygamberimizle alay edilmesini istemediğim ve İman kardeşliğini yaşamak istediğim için kendi adıma boykot uygulayacağıma dair söz veriyorum. Ve sizleride bu boykota katılmaya davet ediyorum...


MARKALARI : http://www.israilboykot.com/ bu sayfaba bakin ve inceleyin lütfen

BAna gelen bir maildi . . . . Sizde internetten arastirin ve Bunlarin mallarini ALMAYIN